Závody na Dračích lodích v Třeboni - 3. června 2017

Dračí lodě se staly v posledních letech velmi oblíbené. Je to týmový sport na vodě, na jedné lodi zasedají muži i ženy v celkovém počtu 22 osob. V ČR se dračí lodě objevují již 19. rokem!

Závody na těchto lodích jsou tak oblíbené, že v současné době se této disciplíně aktivně věnuje přes 50 miliónů sportovců z více než 50 zemí světa.

A protože jsou tyto závody na vodě, Třeboňsko je proto ideální lokalitou pro konání závodů. Zvoleným rybníkem je Svět, nedaleko centra města.

A zde se 4. června uskuteční další závodní klání.

Po skončení závodů se můžete připojit k doprovodnému programu, který se koná na nádvoří pivovaru Regent s dalším programem.

Pokud tedy přijíždíte do Třeboně soutěžit na dračích lodích, u nás v penzionu Linda najdete levné ubytování v Třeboni v průběhu celého víkendu.

KULTURNÍ AKCE v roce 2017

Přijeďte v příštím roce do Třeboně na dovolenou. Už známe termíny některých kulturních akcí, které se budou konat v letních měsících.

Jde o nejvyhledávanější akce jako jsou rybářské slavnosti nebo vodnické, myslivecké či lázeňské!

 

Rezervujte si ubytování co nejdříve, pro tyto termín jsou kapacity velmi omezené.

více

Ubytování Linda

Mobil: 603 465 810

 

Email: penziontrebon@email.cz

 

Jeronýmova 406
37901 Třeboň

ubytování Třeboňkontakty - penzion Lindaceník - penzion Lindafotogalerie - penzion Lindaúvod - penzion Linda
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím