Truck Show Lužnice 11. června 2016

Truckshow je sraz snad všech řidičů kamionů, truckerů a jejich příznivců. Po celý den je připravený bohatý celodenní a večerní program. V letošním roce se koná již po devatenácté!

A jako každý rok, tak i letos Truck show zahájí spanilá jízda okolím Lužnice a Třeboňskem. Novinkou letošní Truckshow bude možnost svezení ve vojenské technice, vyprošťovacím speciálu, v kamionu i v tzv. Americe, v trialových speciálech i v megatraktoru.

K vidění budou nejen novinky vystavovatelů, ale i vyšperkované kamiony a další technika, oblíbené RC modely kamionů. Opět si můžete užít vyhlídkový let a další doprovodné atrakce. Pro děti je připravena zábava.

Pokud si tedy přijíždíte do Třeboně odpočinout ještě před létem, u nás v penzionu Linda najdete levné ubytování v Třeboni v průběhu celého víkendu. Navíc se v Třeboni v tento víkend konají i oslavy rodu Rožmberků.

KULTURNÍ AKCE

Přijeďte v příštím roce do Třeboně na dovolenou. Už známe termíny některých kulturních akcí, které se budou konat v letních měsících.

Jde o nejvyhledávanější akce jako jsou rybářské slavnosti nebo vodnické, myslivecké či lázeňské!

 

Rezervujte si ubytování co nejdříve, pro tyto termín jsou kapacity velmi omezené.

více

Ubytování Linda

Mobil: 724 763 341

 

Email: penziontrebon@email.cz

 

Jeronýmova 406
37901 Třeboň

ubytování Třeboňkontakty - penzion Lindaceník - penzion Lindafotogalerie - penzion Lindaúvod - penzion Linda
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím