Řemeslné trhy v Třeboni - 2016

Řemeslné trhy v Třeboni - 2016

Téměř 20 let město Třeboň pořádá řemeslné trhy na Masarykově náměstí. Každý trh je spojený s některou kulturní akcí či příležitostí. Termínů trhů je v průběhu roku několik, v letních měsících se konají téměř každý víkend.

Historické prohlídky s historickými postavami

Historické prohlídky s historickými postavami

V Třeboni můžete zažít zajímavé prohlídky, které jsou vyprávěné dvořanem a dvorní dámou nebo mnichem a kuchařkou Dorotkou. Prohlídka trvá více než hodinu, během které se dozvíte spoustu zajímavých informací z dob dávno minulých.

Srpen 2016 akce v Třeboni

Srpen 2016 akce v Třeboni

Srpen je tu a pokračuje s širokou nabídkou nejrůznějších akcí, ať už tradičních, tak nových. Každý víkend se na náměstí konají trhy a nějaké slavnosti - Myslivecké, Vodnické, Lázeňské nebo Rybářské. Vždy nabízejí bohatý program, i pro děti. Náměstí je vzdálené jen pár minut chůze od našeho ubytování Linda.

Září 2016 - akce v Třeboni

Září 2016 - akce v Třeboni

Září nabízí sportovní akce, při kterých si můžete porovnat síly s ostatními nadšenci. Třeboň se začíná loučit s létem a pouští do svých ulic podzimní náladu. Také začíná doba burčáku, který můžete ochutnávat na burčákfestu a vinobraní. Většina akcí se koná na náměstí v Třeboni a v areálu pod světem, který najdete pár minut pěší chůze od našeho ubytování v Třeboni Linda.

Červenec 2016 - akce v Třeboni

Červenec 2016 - akce v Třeboni

Letní měsíc červenec vás přiláká na historické slavnosti Jakuba Krčína, pokračování Rožmberského veselí a na konci měsíce nechybí tradiční pivovarské slavnosti. Ty patří v Třeboni k nejoblíbenějším akcím. Těšit se můžete i na koncert Anety Langerové, na taneční večery a nejrůznější prohlídky s průvodci.

Červen 2016 - akce v Třeboni

Červen 2016 - akce v Třeboni

V červnu doporučujeme tyto akce: Rožmberské veselí, Truckshow, závody na Dračích lodích a festival Okolo Třeboně. Všechny tyto akce jsou víkendové, navštívit Třeboň můžete ale i v průběhu týdne. Naše ubytování v Třeboni v soukromí, v útulné vilce, je vám k dispozici.

KULTURNÍ AKCE v roce 2017

Přijeďte v příštím roce do Třeboně na dovolenou. Už známe termíny některých kulturních akcí, které se budou konat v letních měsících.

Jde o nejvyhledávanější akce jako jsou rybářské slavnosti nebo vodnické, myslivecké či lázeňské!

 

Rezervujte si ubytování co nejdříve, pro tyto termín jsou kapacity velmi omezené.

více

Ubytování Linda

Mobil: 603 465 810

 

Email: penziontrebon@email.cz

 

Jeronýmova 406
37901 Třeboň

ubytování Třeboňkontakty - penzion Lindaceník - penzion Lindafotogalerie - penzion Lindaúvod - penzion Linda
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím