Rožmberské veselí v Třeboni - 11. června 2016

Rožmberské veselí v Třeboni - 11. června 2016

Je to již 650 let, kdy do Třeboně nastoupil šlechtické rod Rožmberků. V čele s Petrem Vokem zde zanechali historické dědictví, které nám slouží dodnes. Jsou to především rybníky jako je Rožmberk, Svět a další velikaní, ale také historické památky.

Květen 2016 - akce v Třeboni

Květen 2016 - akce v Třeboni

Jaro, nebo téměř už léto je tu. Příjemné teploty a sluníčko je přímo ideální pro cyklovýlety nebo krásnou procházku okolo rybníků. Přijeďte si do Třeboně užít krásnou jarní atmosféru, navíc můžete navštívit některou z kutlurních či sportovních akcí, které se pořádají na Třeboňsku.

Truck Show Lužnice 11. června 2016

Truck Show Lužnice 11. června 2016

Truckshow je sraz snad všech řidičů kamionů, truckerů a jejich příznivců. Po celý den je připravený bohatý celodenní a večerní program. V letošním roce se koná již po devatenácté!

Duben 2016 - kulturní akce

Duben 2016 - kulturní akce

V měsíci dubnu se v Třeboni konají tradiční i nové akce. Z těch tradičních je to květinová Třeboň a výstava květin Amarylis, dále se pak můžete těšit na koncerty a divadla, přednášky atd. Těšit se můžete třeba na koncert Věry Špinarové, Nezmarů nebo Druhé Trávy. Na konci měsíce se pak můžete těšit na stavění májek a pálení čarodějnic.

Leden 2016 - kulturní akce

Leden 2016 - kulturní akce

Venku je zima, sníh a nevlídno? Nevadí, u nás v penzionu je příjemně a útulno, otevřeno i v těchto zimních měsících. V průběhu ledna můžete navštívit nejrůznější kulturní akce...

Jaro v Třeboni

Jaro v Třeboni

Přijeďte si do Třeboně odpočinout na jaře, v měsíci dubnu a květnu se Třeboň probouzí nejrůznějšími akcemi.

KULTURNÍ AKCE v roce 2017

Přijeďte v příštím roce do Třeboně na dovolenou. Už známe termíny některých kulturních akcí, které se budou konat v letních měsících.

Jde o nejvyhledávanější akce jako jsou rybářské slavnosti nebo vodnické, myslivecké či lázeňské!

 

Rezervujte si ubytování co nejdříve, pro tyto termín jsou kapacity velmi omezené.

více

Ubytování Linda

Mobil: 603 465 810

 

Email: penziontrebon@email.cz

 

Jeronýmova 406
37901 Třeboň

ubytování Třeboňkontakty - penzion Lindaceník - penzion Lindafotogalerie - penzion Lindaúvod - penzion Linda
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím